Zajęcia dodatkowe i koła zainteresowań w roku szkolnym 2016/2017

Nazwisko i imię nauczyciela Nazwa zajec pozalekcyjnych Rodzaj zajec Dzien tygodnia w którym odbywaja sie zajecia Godziny w których odbywaja sie zajecia:
Boruch Halina Fakultet z chemii fakultet dla maturzystów wtorek 6.45 - 7.30
Bucki Grzegorz Unihokej zajęcia sportowe wtorek 17-18.30
Fijał Joanna Zajęcia na siłowni dla dziewcząt. zajęcia sportowe czwartek 15.15-16.00
Gacek Monika Zajęcia sportowe - Piłka siatkowa gimnazjum zajęcia sportowe piatek 15:15 - 16: 45
Głąb Renata fakultet z języka polskiego fakultet dla maturzystów poniedziałek 14.15 - 15.15
Głąb Renata Strona internetowa szkoły kółko ogólne wtorek 14.15. -15.00
Goska Ewa Fakultet z geografii fakultet dla maturzystów czwartek 12:25 do 14:10
Harmata Barbara Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z historii  fakultet dla gimnazjalistów czwartek 14.15-15.00
Harmata Barbara Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z historii fakultet dla gimnazjalistów środa 14.15-15.00
Jarnot Renata fakultet dla maturzystów z historii fakultet dla maturzystów wtorek 06.45 - 07.30
Korczyk Marta Fakultet z matematyki fakultet dla maturzystów wtorek 13:40 - 15:15
Kozik Krzysztof Zajęcia z uczniami zdolnymi (Michał Kosowski i Aleksandra Szafron) inne środa, piatek 8:00-8:45 - środa, 13:25-14:10 - piątek
Kozłowska Maria Fakultet dla maturzystów z geografii w technikum fakultet dla maturzystów wtorek, środa 8,00 - 8,45
Krawczyk Agnieszka Fakultet z języka angielskiego fakultet dla maturzystów piatek 14.15-15.00
Łabęcka Izabela zajęcia z matematyki  kółko ogólne piatek 14.15 - 15.00
Małgorzata Mirecka Fakultet dla maturzystów z matematyki fakultet dla maturzystów poniedziałek 13.25 - 15.00
Małgorzata Mirecka Fakultet dla maturzystów z matematyki fakultet dla maturzystów środa 13.25 - 14.10
Michał Homa Fakultet przygotowujący do egzaminu zawodowego dla technika technologii drewna fakultet dla maturzystów poniedziałek 15.05-15.50
Miśkiewicz Maria Zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do matury. kółko wyrównawcze poniedziałek 14:15
Miśkiewicz Maria Zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do matury. kółko wyrównawcze środa 14:15
Norek Monika Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla gimnazjum. kółko wyrównawcze poniedziałek 6.45 - 7.30
Norek Monika Fakultet z języka polskiego. fakultet dla maturzystów wtorek 13.15 - 14.00
Norek Monika Strona Internetowa Szkoły inne wtorek 14.15 - 15.00
Nowotarska Bogusława Konsultacje dla maturzystów. fakultet dla maturzystów wtorek 14.10- 14.55
Okarmus Jolanta Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy 3tps. kółko wyrównawcze poniedziałek 14.30-15.15
Okarmus Jolanta Kurs ECDL. kółko rozwijające środa 14.15 - 15.00
Okarmus Jolanta Kurs AutoCAD (grupa zaawansowana) kółko rozwijające wtorek 14.15-15.00
Okarmus Jolanta Kurs AutoCAD (dla początkujących). kółko rozwijające piatek 13.25-14.10
Orłoś Agata Fakultet dla klasy 3a gimnazjum fakultet dla gimnazjalistów środa 15.05-15.50
Orłoś Agata Fakultet  dla klasy 3b gimnazjum fakultet dla gimnazjalistów środa 13.25-14.10
Orłoś Agata  Fakultet dla klasy 3c gimnazjum fakultet dla gimnazjalistów środa 14.15-15.00
Pelo Artur  Zajęcia z programowania urządzeń sieciowych Mikrotik i Cisco kończace się certyfikatem CCNA R&S kółko piątek 13:30 - 15:00
Pelo Artur  ECDL Profile - zajęcia przygotowujące do egzaminu kółko  środa 14:15 - 15:00
Pitry Anna Koło biologiczne 'Klub przyrodnika' dla klas gimnazjalnych kółko rozwijające środa 14.15-15.00
Rybak Magdalena Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego. fakultet dla gimnazjalistów poniedziałek, wtorek 14:15 - 15:00
Rybak Magdalena Fakultet dla maturzystów - matematyka poziom podstawowy. fakultet dla maturzystów czwartek 14:15 - 15:00
Rybak Magdalena Fakultet z matematyki dla maturzystów fakultet dla maturzystów środa 14:15 - 15:00
Skawicki Przemysław Fakultet z języka polskiego dla maturzystów (dla klasy 4 TDO) fakultet dla maturzystów środa 13.25 - 15.00
Stężowska Katarzyna Fakultet z języka polskiego  fakultet dla maturzystów środa 14.30 - 15.15
Stężowska Katarzyna Fakultet z języka polskiego fakultet dla maturzystów piatek 12.30 - 13.15
Strumiński Grzegorz Spółdzielnia uczniowska inne poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piatek 8:45 - 14:15
Szczyrbowska Sylwia fakultet z języka angielskiego fakultet dla maturzystów piatek 6:45-7:30
Śleziak  Łukasz Międzyszkolna Liga Strzelecka inne środa 15.15-16.00
Urbańczyk Andrzej Rysunek techniczny kółko ogólne czwartek 14:15-15:00
Wardzała-Sereś Elżbieta Rysunek artystyczne środa 14.30 - 16.00
Żak Stanisław Zajęcia utrwalające wiadomości w formie zadań poszerzające  zakres programowy uwzględniający wybór studiów  kierunków technicznych. kółko rozwijające środa 14.15 - 15.oo