Certyfikacja Cisco CCNA Routing and Switching semestr I i II oraz IT Essentials zakończona.

Uczniowie klas liceum (grupa 1) zakończyli certyfikacje z sieciowych technik komputerowych oraz routingu i przełączania. Do zdania było ponad 10 egzaminów cząstkowych oraz egzamin końcowy. W przypadku CCNA również egzamin praktyczny. Serdecznie gratulujemy wyników. W naszej szkole od kilku lat działa Sieciowa Akademia CISCO, zajęcia i egzaminy w tym CCNA są bezpłatne, bardzo się cieszymy, że uczniowie dostrzegają potencjał i możliwości dodatkowego dokształcania. Zdobyte umiejętności potwierdzone certyfikatem są szczególnie cenione przez środowiska zawodowe związane z nowymi technologiami.
Od zeszłego roku w szkole odbywają się również zajęcia z konfiguracji i zabezpieczania sieci za pomocą sprzętu Mikrotik, a w tym roku po raz pierwszy ruszył kurs budowy i programowania sterowników Arduino. Dziękujemy Rodzicom, za zaangażowanie i wsparcie swoich dzieci w drodze zdobywania umiejętności tak cenionych w obecnych czasach.

Wszystkich zainteresowanych podążaniem drogą swoich kolegów zapraszamy do kontaktu z nauczycielami informatyki.