Konsultacje dla uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Nazwisko i imię nauczyciela dzień tygodnia Godzina od - do sala
Boruch Halina piątek 14.10-14.55 400
Bratek Krzysztof wtorek 13:15-14:00 warsztaty
Bucki Grzegorz wtorek 16.10 - 16.55 Duża sala
Chrapczyńska Marta czwartek 6:45 - 7:30 228
Chrapczyński Ryszard poniedziałek 6:45-7:30 warsztaty
Czarnik Andrzej piątek 6:45-7:30 warsztaty
Dekarz Dariusz środa 14:15 - 15:15 Warsztat, pokój nauczycielski
Deruś Sebastian poniedziałek 6:45-7:30 warsztaty
Dudkiewicz Kamila czwartek 6:45-7:30 241
Fijał Joanna poniedziałek 6.45-7.30 duża sala
Gacek Monika czwartek 15:15 - 16:00 Sala gimnastyczna
Gacek Paweł  poniedziałek 15.00 - 15.45  409
Gajek Ryszard piątek 14:15 - 15:00  Warsztat samochodowy
Gawron Kazimierz wtorek 6:45 - 7:30 182
Głąb Renata

piątek/wtorek

6.45- 7.30/14:15-15:00 33
Głąb Wiesław wtorek 14:15-15:00 warsztat samoch. (diagnostyka)
Głozak Adam czwartek 14:00 - 14:45 warsztat
Goska Ewa poniedziałek 15:05 - 15:50 313
Grzywacz Róża wtorek 15:05-15:50 337
Harmata Barbara poniedziałek 6.45-7.30 229
Homa Michał wtorek 15.05-15.50 231
Horwat Dateusz poniedziałek 15:15 - 16:15 409
Jarnot Renata środa 06:45 - 07:30 132
Jaromin Aleksander czwartek 6:45 - 7:30 230
Kadela Piotr piątek 15.00-15.45 140
Korczyk Marta poniedziałek 6:45 - 7:30  169
Korczyk Marta poniedziałek 14:30 - 15:15 246
Koscielnik Justyna czwartek 15:00 - 15:45 330
Kościelniak Wojciech środa 06:45 -07:30 warsztaty szkolne 
Kościelnik Stanisław środa 6:46-7:30 warsztaty
Kozik Krzysztof czwartek 6:45-7:30 28
Kozłowska Maria wtorek 6:45 - 7 :30 230
Krawczyk Agnieszka czwartek 6.45-7.30 307
Krawczyk Marzena środa 14:15-15:00 324
Laskowski Stanisław poniedziałek 15:00 - 15:45 Sala gimnastyczna
Łabęcka Izabela piątek 14.15 - 15.00 239
Łach Bartłomiej czwartek 6:45 - 7:30 164
Malcher Jerzy czwartek 15:00 - 15:45 238
Maroszek Joanna wtorek 6:45-7:30 302
Matyja Adam czwartek 6:45 - 7:30 warsztaty samachodowe
Matyja Szymon wtorek 6:45 - 7:30 pracownia samochodowa
Mikosz Mirosław czwartek 6:45 - 7:00 warsztaty samachodowe
Mirecka Małgorzata środa 15:05 - 15:50 247
Mirecka Małgorzata czwartek 14:15 - 15:00 247
Miśkiewicz Maria środa 15:05 -15:55 238
Młyński Andrzej  wtorek 13:00-13:45 warsztaty szkolne 
Norek Monika środa 15:00 - 15:45 170
Nowotarska Bogusława wtorek 15:10 - 15.55 34
Okarmus Jolanta czwartek 14.15-15.00 122
Okarmus Jolanta czwartek 15:00-15.45 122
Orłoś Agata piątek 6:45-7:30 30
Orłoś Jerzy piątek 6:45-7:30 124
Pająk Adam czwartek 15:00 - 16:00 44
Pająk Paweł wtorek 13:25-14:10 29
Pająk Paweł piątek 13:25-14:10 29
Pelo Artur piątek 13:20 - 14:35 124
Piela Radosław piątek 6:45 - 7:30 169
Piotrowska Monika wtorek 15:05-15:50 330
Pitry Anna wtorek 14.15-15.00 239
Piwowarczyk Bogusław środa 14:15-15:00 238
Rybak Magdalena czwartek 6:45 - 7:30 44
Sitek Marta wtorek 6:45 - 7:30 224
Skawicki Przemysław czwartek 15:05 - 15:50 242
Skóra Marian wtorek 15:15-16:00 168
Sokół Jasosław poniedziałek 14:30 - 15:15 sala muzyczna
Stanek Barbara środa 14:15 - 15:00 221
Stężowska Katarzyna czwartek 6.45 - 7.30 29
Strumiński Grzegorz czwartek 7:00 - 7:30 sala gimnastyczna
Susuł Agnieszka środa 6.45 - 7.30 328
Synowiec Franciszek poniedziałek 15:05 - 16:05 165
Szczyrbowska Sylwia środa 6:45 - 7:30 128
Szymeczko Ryszard czwartek 14:15-15:00 409
Śleziak Łukasz piątek 15:00 - 15:45 401
Techmański Jan czwartek 14:15-15:00 warsztaty
Tomiak-Kierpiec Barbara czwartek 6:45-7:30 304
Urbanczyk Jan środa 14:00 - 14:45 administracja
Urbańczyk Andrzej poniedziałek 14:15-15:00 410
Urbińska-Zając Agata wtorek 15:00-15:45 230
Wardzała-Sereś Elżbieta wtorek 15:05 - 15:50 32
Wróbel Ewa piątek 14 20- 15 40 305
Wysogląd Jarosław piątek 6:45-7:30 warsztaty
Zygmunt Bogdan poniedziałek 14:00-15:00 warsztaty
Żak Stanisław środa 14:15-15:00 239