MUZYCZNE i HISTORYCZNE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW.

MUZYCZNE i HISTORYCZNE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW.

Dnia 8 listopada 2018 r. w Oświęcimskim Centrum Kultury odbyła się powiatowa uroczystość, poświęcona setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas tej uroczystości  nastąpiło podsumowanie  II Powiatowego Konkursu  Pieśni  Patriotycznej oraz  IV Powiatowego Konkursu Historycznego „Solidarni”.

Tego dnia w trakcie trwania uroczystości zdobywcy  trzech pierwszych miejsc w II Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej uświetnili te uroczystość  swoją na niej obecnością oraz krótkim występem. Serce raduje się na samą myśl o tym, że zdobywcą pierwszego miejsca został uczeń naszej szkoły - Paweł Prokopowicz z klasy 3La. Przypadło nam również  w zaszczycie odebranie wyróżnienia, które wywalczyła dla Nas Alicja Duczmal z klasy 1Lc. Wspomnieć należy, iż nie jest to jedyne osiągnięcie Alicji, gdyż kolejnym  jest zajęcie trzeciego miejsca w XII POWIATOWYM KONKURSIE „POETYCKA HERBACIARNIA”.

W gronie najlepszych finalistów w IV POWIATOWYM KONKURSIE HISTORYCZNYM „SOLIDARNI” znalazła się Maria Kwiecień - uczennica z klasy 2Lb

Pawle, Alu, Marysiu - dziękujemy Wam za te piękne wyniki  a równocześnie godne reprezentowanie naszej szkoły.

Podziękowania kierujemy również dla nauczycielek: Pani Renaty Jarnot oraz Pani Małgorzaty Mireckiej, które przygotowały naszych uczniów do tych konkursów.