U Pana Boga na warcie

14 listopada w środowe przedpołudnie klasa 3 a gimnazjum wraz z opiekunami panią Moniką Piotrowską i Urszulą Dziewońską była w Oświęcimskim Centrum Kultury na spektaklu w wykonaniu klasy teatralnej „Niemożliwi” ze Szkoły Podstawowej nr 8. Młodzi aktorzy przedstawili sztukę zatytułowaną „ U Pana Boga na warcie” opowiadającą o życiu Eligii Staweckiej - siostry serafitki w stopniu porucznika.  Z trudny tematem, jakim było pokazanie na scenie życia Leopoldyny Julii Staweckiej zwanej przez wszystkich Olgą, a w zakonie siostrą Eligią, młodzi artyści poradzili sobie śpiewająco. Spektakl intryguje i momentami wzrusza. A nam widzom w pamięci pozostanie błyskotliwe połączenie śpiewu, tańca i pantomimy.