Narciarstwo alpejskie

 Narciarstwo alpejskie

Mistrzostwa powiatu oświęcimskiego zostały rozegrane 8 lutego w Istebnej. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz, Jakub, Oskar Jędrzejewski, Mikołaj Bartoń i Hubert Oleś. Ze względu na słabą widoczność został rozegrany tylko jeden przejazd. Mistrzem powiatu szkół ponadgimnazjalnych został Oskar Jędrzejewski, na trzecim stopniu podium uplasował się Hubert Oleś. Mikołaj Bartoń zajął 23. miejsce.Wśród gimnazjalistów 13. miejsce przypadło Mateuszowi Kanii, a Jakubowi Joniec 15. Podsumowano również wyniki ligi narciarskiej. Zwycięzcą został Oskar Jędrzejewski. Pozostali zawodnicy zostali sklasyfikowani: na 4. miejscu Hubert Oleś, na 5. Mateusz Bazan, na 11. Filip Dłubisz. Powyższe wyniki pozwoliły na zajęcie naszej szkole drugiego miejsca w klasyfikacji drużynowej za Liceum Ogólnokształcącym im. S. Konarskiego. Gratulujemy!