Zawody powiatowe - piłka ręczna

Zawody powiatowe - piłka ręczna

 

23 stycznia w PZ nr 2 w Oświęcimiu odbyły się zawody powiatowe w piłkę ręczną chłopców. Naszą szkołę reprezentowali : Chmielniak Damian (kapitan), Chromik Łukasz, Czubin Mateusz, Foks Norbert, Frydek Piotr, Handzlik Damian, Jarzyna Paweł, Korczyk Łukasz, Król Miłosz, Maciejczyk Michał i Sułek Maksymilian. Do zawodów zgłosiło się osiem drużyn. Każda z nich rozegrała przynajmniej dwa mecze - przegranie obu wykluczało z dalszych rozgrywek. Nasza drużyna pierwszy mecz przegrała w ostatnich sekundach wynikiem 5-6 ze szkołą PZ nr 10. W drugim już na samym początku zyskaliśmy przewagę i kontrolowaliśmy sytuację aż do końca wygrywając 9-7 ze szkołą z Zatora. Trzeci ostatni mecz rozegraliśmy z Wyspiańskim z Kęt, który również wygraliśmy dość gładko 7-3. Ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce. Serdecznie dziękujemy chłopakom za dobrą grę!!!