Laureaci dwóch konkursów bibliotecznych

Tuż przed przerwą świąteczną miało miejsce wręczenie nagród w dwóch konkursach bibliotecznych zorganizowanych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Ksiądz dyrektor Zenon Latawiec na apelu porannym wręczył nagrody książkowe i dyplomy trojgu laureatom w konkursie czytelniczym „Czytam z Priorytetem”. Nagrodzeni zostali Weronika Artowicz z klasy 3 B liceum , Marysia Bul z klasy 3 A gimnazjum i Kacper Siwek z 2 tdm technikum. Cała trójka udowodniła, iż można pośród nadmiaru zajęć znaleźć chwilę na dobrą książkę wypożyczoną z biblioteki szkolnej. Gratuluję.

W drugim konkursie, tym razem plastycznym „Ex libris – logo biblioteki szkolnej” ksiądz dyrektor nagrodził trzy zwyciężczynie Gabrielę Jarosz, Julię Hurnik i  Kingę Kokoszkę oraz sześcioro wyróżnionych uczestników:  Kacpra Mozgałę, Marcina Momota, Klaudię Brandys, Sarę Gancarczyk, Marię Lelito i Urszulę Czebotar.  Wszyscy byli zaskoczeni i zadowoleni.

Prace można oglądać na wystawie pokonkursowej zorganizowanej w bibliotece. Zapraszam.