Konkurs Oświęcim dla Turysty

14 grudnia 2016r. w naszej szkole dnia odbyła się XIII Edycja Konkursu ,,Oświęcim dla Turysty’’, w której wzięło udział 19 osób z drugich klas liceum. I etap konkursu obejmował zagadnienia dotyczące podstawowej wiedzy i znajomości języka angielskiego.
Natomiast do II etapu konkursu zakwalifikowało się 5 osób, a byli to: Monika Żurek, Anna Giermek, Wiktoria Karelus, Oliwia Szejny oraz Kamil Elżbieciak. Ten etap odbył się 11 stycznia bieżącego roku w siedzibie Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu. Pytania nawiązywały do wiedzy historycznej,  geograficznej oraz kulturowej Oświęcimia. Uczniowie musieli wykazać się również kreatywnością przy pisaniu wypracowania na wybrany przez siebie temat.
Życzymy wszystkim uczestnikom, a w szczególności naszym uczniom wysokich wyników i wygranej w konkursie!