Wielkie Kolędowanie Małych Artystów

Okres Bożego Narodzenia, to najcudowniejsze dni w roku. Wszyscy na nie czekamy. Czekamy na wieczerzę przy choince, biały opłatek i życzenia. Czekamy na wigilijny nastrój nocy, na pasterkę. Oczy nasze przyciąga żłóbek, a w nim Dzieciątko owinięte w pieluszki i złożone na sianie. Przy nim w serdecznej trosce pochylają się Matka Boska i święty Józef. Maleńki Jezus uśmiecha się promiennie i wyciąga ręce – tak ufnie, tak serdecznie.
Z okresem Bożego Narodzenia łączy się wiele pięknych tradycji. Jedną z nich jest wspólne śpiewanie kolęd.

Przedziwna jest ta polska kolęda. Jest w niej dostojność i skupienie ducha, bujny temperament i zaduma, tęsknota, jest rzewność i czułość.
Podczas Oratoryjnego Czwartku 19 stycznia 2017 roku Mali Artyści postanowili zaśpiewać dla nas najpiękniejsze kolędy. Na scenie zaprezentowali się: Adaś, Michaś i Natalia Krawczyk, Bartosz i Ola Kozik, Ola Chrapczyńska oraz Julia Kościelnik. Dzieci śpiewały zarówno polskie, jak i  nie mniej piękne kolędy i w języku angielskim. Występ na scenie sprawił dzieciakom wiele radości i zapewne Mali Artyści poczuli się docenieni. Na koniec dyrektor szkoły ks. Zenon Latawiec podziękował wszystkim za odwagę i piękne kolędowanie, a oratorium zadbało o upominki dla dzieci, co bardzo ucieszyło wykonawców.
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie swoich pociech i mamy nadzieję, że nie był to ostatni występ w wykonaniu dzieci.