Studniówka

Jednym z najbardziej wyczekiwanych i stresujących wydarzeń dla maturzystów jest... studniówka, a nie matura, jak sądzą nasi czcigodni nauczyciele. Bal maturalny odbył się 7 stycznia 2017 roku w Dworku Eureka w Czechowicach-Dziedzicach. Zabawę rozpoczęliśmy uroczystym polonezem dyrekcji szkoły i grona pedagogicznego wraz z uczniami, a następnie każda z klas miała okazję zaprezentować swój układ. Nie mogło zabraknąć toastu i podziękowań dla dyrekcji, nauczycieli oraz naszych wychowawców, dzięki którym szkoła stała się dla nas drugim domem. Niektóre klasy przygotowały prezentacje zdjęć i krótkie filmiki związane z bogatym szkolnym życiem. Gdy po zakończeniu oficjalnej części studniówki zespół Aviga zaczął umilać nam czas muzyką, parkiet w mgnieniu oka zapełnił się tańczącymi parami i nie opustoszał aż do białego rana. Myślę, że studniówka dla każdego z nas była niepowtarzalnym przeżyciem, które na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Teraz zostało nam 100 dni, całe 2400 godzin, które możemy przeznaczyć na naukę. Oby przyniosła oczekiwane efekty i dała nam tyle satysfakcji, co nasza studniówka radości.